Start Regulamin

Regulamin

1. Przyjmowanie i realizacja zamówień  
   1.      Firma Mroauto Mrozek Wiesław nazywana dalej Sprzedawcą prowadzi sprzedaż wysyłkową nowych części i akcesoriów samochodowych   
2.      Rejestrowanie zamówień 
   1. W przypadku pierwszego zamówienia towaru Sprzedawca wymaga potwierdzenia zamówienia drogą mailową. Dotyczy jedynie sprzedaży wysyłkowej
   2. Realizacja kolejnych zamówień wysyłkowych przeprowadzana jest bez konieczności potwierdzenia zamówienia przez Klienta, realizacja wysyłki odbywa się natychmiast po złożeniu zamówienia.
3.      Realizacja zamówienia jest dostępna tylko wtedy gdy towar jest dostępny w magazynie. W razie braku części zamawianego towaru Sprzedawca zobowiązuje się do poinformowania Klienta o stanie zamówienia. Zamówienie w którym stwierdzono częściowe braki może być rozwiązane w jeden z trzech sposobów:
-Zastąpienie brakującej części zamiennikiem
-Realizacja zamówienia bez brakującego towaru
-Całkowite anulowanie zamówienia.   
4.      Do każdego zamówienia dodawana jest dokument zakupu. Dokument zakupu nie wymaga podpisu i  wystawiony jest wtedy gdy Sprzedawca posiada wszystkie części potrzebne do zrealizowania zamówienia.  
5.    Klient może wprowadzać jakie kol wiek zmiany do momentu wystawienia faktury, jaka kol wiek edycja po wystawieniu dokumentu zakupu jest niemożliwa.
Klient może zrezygnować z zamówienia jedynie do chwili jego wysłania.
Całkowita rezygnacja z zamówienia jest możliwa jedynie poprzez kontakt droga meilowa i wymaga potwierdzenia przez Sprzedawce. 
6    W przypadku, gdy towar jest niedostępny i jest to jedyna pozycja w zamówieniu, Sklep zastrzega sobie możliwość jednostronnego anulowania zamówienia, o czym Klient zostanie poinformowany osobnym e-mailem lub telefonicznie. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w przypadku stwierdzenia błędnego skatalogowania części, czyli błędnego przypisania danej części do modelu pojazdu Klienta przez producenta części lub innym błędom systemowym.
2. Cena 
   1.    Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym podane są w Polskich złotych i zawierają podatek VAT  

4. Formy płatności 
   1.    Klient ma prawo wybrać jedną z możliwych płatności:
-Przesyłka pobraniowa, płatność kurierowi przy odbiorze przesyłki.
-Płatność przy odbiorze osobistym gotówka lub kartą. 
-Przesyłka płatność przelewem (nie polecamy z racji dłużego czasu realizacji, wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty)5. Reklamacje
   1.    Firma Mroauto przyjmuje reklamacje zgodnie z Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. 2002, nr 141, poz. 1176) oraz Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. 2000, nr 22, poz. 271).
Reklamacja uszkodzonej lub źle spakowanej przysyłki jest możliwa do 24h
Firma MROAUTO zrzeka się na rzecz kupującego swego prawa do dochodzenia roszczeń wobec firm kurierskich w związku z uszkodzeniami paczek podczas transportu.

Wszelkie reklamacje prosimy składać pod adresem: mroautopl@gmail.com

6. Zwroty i wymiany
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827), w terminie 14 (czternastu) dni od otrzymania zamówionego towaru, konsument ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, wg zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Kupujący jest obowiązany do odesłania towaru niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni na adres: Mroauto Mrozek Wiesław 1 Maja 23 44-340 Godów . Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.
Zwrot środków pieniężnych nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania stosownego oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 
Jeśli dostarczony Państwu towar nie był zgodny z zamówieniem, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym fakcie. Tak szybko, jak to możliwe wymienimy towar na inny, na swój koszt. Wymiana towaru zostanie dokonana zgodnie z dostępnością produktu w naszym sklepie. W przypadku braku dostępności towaru na wymianę firma Mroauto Mrozek Wiesław 1 maja 23 44-340 Godów zastrzega sobie możliwość zwrotu środków pieniężnych za zakupione części.
 
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.

7 Polityka prywatności
W ramach realizacji umowy z Kupującym Sklep jest upoważniony przesłać na adres poczty elektronicznej Kupującego zaproszenie do wypełnienia ankiety posprzedażowej. Ankieta służy zbadaniu opinii o przeprowadzonej transakcji. Kupujący może dobrowolnie wypełnić ankietę
 
Regulamin ważny od 01.01.2014